2 duomenų rinkiniai, 1 žingsnis, jokių dvejonių – Attune tėkmės citometrai

2023-01-16

Greitas ir nesudėtingas dviejų tipų duomenų gavimas taps Jūsų kasdienybe naudojant InvirtogenTM AttuneTM tėkmės citometrus CytPix ir NxT.

Išbandykite AttuneTM jeigu norite naujos kartos citometro, kuris:

  • Pasiekia 1.000 µL/min mėginio imties pralaidumą 10 kartų greičiau nei tradiciniai citometrai ir  neįtakojant duomenų  kokybės;
  • Gali analizuoti  iki 14 skirtingų spalvų  vienų metu;
  • Drastiškai sumažina sudėtingų ląstelių ir audinių mėginių paruošimo ir analizės laiką, naudojant galingą naujos kartos  akustinio fokusavimo technologiją.

AttuneTM CytPix tėkmės citometras taip pat turi didelio greičio ir aukštos rezoliucijos šviesos lauko kamerą, kuri užfiksuoja dalelių atvaizdus joms tekant sraute. Tai Jums suteikia galimybę patvirtinti reikiamas ląstelių charakteristikas ir mėginio kokybę nekeičiant protokolų.

Susipažinkite su naujausiomis tėkmės citometrijos ir rūšiavimo technologijų inovacijomis straipsnių rinkinyje „Acoustic focusing for Multiparameter Flow cytometry”. Rinkinį rasite čia.

Norite sužinoti daugiau apie tyrimus, kuriuose buvo naudotas akustinis tėkmės citometras Attune NxT? Apsilankykite AttuneTM publikacijų skiltyje.

Daugiau naudingų įrankių ir literatūros susijusios su tėkmės citometrija galima rasti čia.