GC 2400 dujų chromatografijos platforma su atskiriamu nešiojamu jutikliniu ekranu

2023-11-21

Išmanus Chromatografavimas

Mieli  chromatografistai,

Sužinokite daugiau apie GC 2400™ dujų chromatografijos platformą su nuimamu jutikliniu ekranu: Kviečiame peržiūrėti ir atsisiųsti šiuos informacinius šaltinius.

Naujos patirtys vartotojui dirbant su GC ir GC/MS

Sužinokite, kaip jūsų laboratorija gali pasinaudoti naujoviškomis technologijomis, suteikiančiomis prieigą prie informacijos  realiu laiku, greitai ir patogiai.

Naujoji intuityvi chromatografijos duomenų sistema didina laboratorijos efektyvumą

Sužinokite, kaip intuityvi ir paprasta naudoti chromatografijos duomenų sistema „SimplicityChrom™ CDS”, skirta GC 2400™  platformai, gali padėti jūsų laboratorijai pasiekti pažangių, paprastų ir tvarių GC ir GC/MS operacijų, kartu suvienodinant chromatografijos naudotojo patirtį.

Kokios yra pagrindinės išmaniosios GC laboratorijos savybės?

Išmaniųjų technologijų potencialas jau  būtinybė – atsiranda poreikis atlikti nuotolines ir automatizuotas operacijas, galinčias gerokai padidinti produktyvumą, efektyvumą ir sumažinti veiklos sąnaudas.

GC laboratorijos supaprastinimas siekiant didesnio efektyvumo

Laboratorijos nuolat stengiasi padidinti savo įrangos pajėgumus, optimizuoti darbo laiką ir gauti patikimų bei išsamių įžvalgų. Sužinokite, kaip pritaikius Industry 4.0 supaprastinimo strategiją ir naudojant GC 2400™ platformą galima patobulinti GC darbo eigą ir padidinti efektyvumą, duomenų kokybę ir verslo tvarumą.