PerkinElmer sprendimai Mikroplastiko analizei

2024-01-18

Šiuose taikymo aprašuose kalbama apie mokslinius tyrimus ir PerkinElmer sprendimų naudojimą nagrinėjant mikroplastiko poveikį aplinkai.

FT-IR mikroskopinė mikroplastiko analizė

Šis taikymo aprašas pateikia skirtingų gamintojų parduodamo vandens buteliuose analizę, naudojant PerkinElmer Spotlight 400 FT-IR vaizdavimo sistemą.

TG-GC/MS: mikroplastiko analizė suspenduotose kietosiose medžiagose

Taikymo apraše pateikiami TG-GC/MS mikroplastiko sudedamųjų dalių suspenduotose kietosiose medžiagose analizės, atliktos naudojant PerkinElmer Hyphenation System, rezultatai.

Mikroplastiko mokslinių tyrimų pažanga

Sužinokite daugiau apie Birmingemo universitetą, kuriame įsikūrusi Jungtinės Karalystės mokslinių tyrimų grupė daro didelę pažangą mikroplastiko analizės srityje.

Tikslas – mokyti pasaulį apie netinkamai tvarkomą plastiką

Straipsnyje kalbama su De La Salle universiteto Prof. Dr. Jose Isagani Janairo apie jo tyrimus, susijusius su mikroplastiku jūrinėse prekėse.

Susipažinkite – Norvegijos vandens tyrimų institutas (NVTI)

Straipsnyje kalbama apie NVTI tyrimus ir patirtį dirbant su PerkinElmer Spectrum Two™ ir Spotlight™ 400, FT-IR mikroskopijos sistema vandens tyrimams.

Mikroplastiko analizė – daugiau informacijos

Susipažinkite su išsamiais ir novatoriškais PerkinElmer sprendimais, skirtais mikroplastiko identifikavimui ir kiekybiniam nustatymui.