Thermo Fisher Scientific išplėtė gamybinius pajėgumus Lietuvoje

2021-01-25

Džiaugiamės mūsų verslo partnerių „Thermo Fisher Scientific“ naujienomis ir augimu Lietuvoje.

Vilniuje esantis Thermo Fisher Scientific Bioproduktų kompetencijų centas išplėtė savo gamybos veiklą, pakviesdamas prisijungti 140 mokslininkų bei tyrėjų.

Tai aukšto lygio mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras, orientuotas į naujų produktų kūrimą bei vystymą molekulinės, baltymų ir ląstelių biologijos srityse.

Šie produktai plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų struktūrą, raišką ir įvairovę bei kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir infekcinių ligų diagnostikos metodus.

Linea libera taip pat aktyviai dirbame gyvybės mokslų srityje, stengiamės suprasti ir atliepti bei patenkinti Jūsų poreikius, įgyvendinti keliamus uždavinius, dalintis savo žiniomis bei patirtimi, kurią kaupiame jau beveik 30 metų.

Mūsų išskirtinumas – profesionalūs sprendimai, pažangių technologijų diegimas ir aukšto lygio technologinis aptarnavimas.

Prisidedame ir palaikome 2018 metais Lietuvos Vyriausybės parengtą strategiją, kurios tikslas – pasiekti, kad gyvybės mokslų sektorius iki 2030 metų sudarytų 5 proc. šalies BVP.

Aukime ir kurkime kartu.

Daugiau skaitykite čia