Baltymų analizės reagentai

Thermo Scientific baltymų analizės reagentai

Aptikimas, matavimas ir analizė – Thermo Scientific siūlo platų pasirinkimą reagentų bei rinkinių baltymų analizei:

  • Invitrogen SDS-PAGE;
  • Western Blot;
  • ELISA;
  • Daugybinė ELISA.
Antikūnai
Invitrogen antikūnai

Patvirtinti Invitrogen antikūnai:

  • Pirminiai ir antriniai;
  • Tinkami įvairioms taikymo sritims;
  • Žymėti ir nežymėti variantai.
Baltymų elektroforezės reagentai
Thermo Scientific baltymų elektroforezės reagentai

Baltymų elektroforezės sistema užtikrina lengvą baltymų atskyrimą.

Sistema apima elektroforezės aparatus, baltymų standartus, buferius, paruoštus gelius ir kitus produktus, skirtus baltymų analizės eksperimentams atlikti.

ELISA
Imunofermentiniai testai ELISA

Imunofermentiniai testai (ELISA) greitai aptinka specifinius baltymus ir nustato jų kiekį. ELISA asortimentas pateikia beveik 2000 tūkst. pilnai sukomplektuotų rinkinių, kurie leidžia patogiai ir tiksliai nustatyti norimą baltymą bei įgalina lanksčiai atlikti tyrimus.

Luminex rinkiniai
Luminex rinkiniai

Identifikuokite iki 65 baltymų ir nustatykite jų kiekį tik iš vieno šulinėlio – taip taupydami mėginio kiekį ir savo laiką.

Luminex xMAP technologija, panašiu principu leidžia tirti ir genų ekspresiją, nustatant RNR taikinius. Identifikuokite iki 80 RNR taikinių iš vieno ląstelių lizato ir nustatykite jų kiekį.

Galite rasti ir jau paruoštus taikinių rinkinius pagal tiriamą taikinių kategoriją arba susikurti savo individualų rinkinį patys.

Western Blot reagentai
Western Blot reagentai

Western Blot metodas yra neįkainojamas įrankis baltymų biologijoje, leidžiantis aptikti ir perkelti specifinius baltymus. Produktų spektras leidžia optimaliai pasirinkti membranas, buferius, baltymų standartus, antikūnus bei dažus, kurie užtikrina aukštos kokybės rezultatus.