Chromatografai

Chromatografas – ko gero, universaliausias šiuolaikinės laboratorijos įrankis. Chromatografo komplektacija (detektoriai, inžektoriai, ruošimo sistemos) bei metodų optimizavimas nulemia efektyvų Jūsų uždavinių sprendimą.

PerkinElmer turi tinkamiausius sprendimus standartiniams ir nestandartiniams uždaviniams:

  • Automatinius įrenginius;
  • GC Headspace (HS) ir Thermal Desorption (TD) mėginių apdorojimo sistemas;
  • Skysčio įpurškimo ir kietosios fazės mikro ekstrakcijos (SPME) instrumentus ir dar daugiau.

Linea Libera bendradarbiauja su daugiau nei 60-čia Lietuvos vartotojų, įdiegusių PerkinElmer chromatografines sistemas. PerkinElmer chromatografines sistemas aptarnauja trys gamintojo sertifikuoti inžinieriai ir metodų diegimo specialistai.

Dujų chromatografai Clarus

Laiko patikrintos ir patikimos dujų chromatografijos (GC) platformos, yra lengvai valdomos ir užtikrina veiksmingumą ir didelį našumą analitinėse laboratorijose.

Spektrą sudaro galingi Clarus® 590 ir 690 GC prietaisai, pasižymitys ypatingu jautrumu, naudojantys pramonėje pripažintą TurboMatrix™ mėginių įvedimo technologiją su viršerdve, termine desorbcija, skysčių automatiniu mėginių įvedimu ir SPME parinktimis.

Clarus GC prietaisai yra valdomi TotalChrom™ chromatografijos duomenų sistema (CDS). Totalchrom CDS:
– Supaprastina jūsų darbo eigą;
– Suteikia galimybę greitai ir saugiai tvarkyti savo analizės duomenis tiek reguliuojamoje, tiek nereguliuojamoje aplinkoje;
– Yra geriausias pasirinkimas atliekant sudėtingus, keleto skirtingų vartotojų ir skirtingų laukų tyrimus bei naudojant didelį kiekį instrumentų.

PerkinElmer prietaisai plačiai naudojami maisto, aplinkosaugos, naftos chemijos, farmacijos ir kitose pramonės šakose ir pateikia integruotus GC, GC / MS sprendimus sudėtingiausiems jūsų tyrimams atlikti.

PerkinElmer – vienas sprendimas visiems jūsų GC poreikiams.

Skysčių chromatografafai LC300 ir Flexar

PerkinElmer LC 300 platforma iš naujo apibrėžia skysčių chromatografiją. LC 300 užtikrina lankstumą, našumą ir efektyvumą, reikalingą sudėtingiausiems analitiniams poreikiams tenkinti.

Kiekviena LC 300 sistema yra sukurta taip, kad atitiktų svarbiausias specifikacijas ir būtų suderinama su turima patirtimi naudojant įvairius detektorius ir priedus.

Kartu su SimplicityChrom™ CDS programine įranga, LC 300 UHPLC sistema gerina vartototojo patirtį naudodama:

  • Supaprastintas skysčių chromatografijos darbo eigas;
  • Intuityvias funkcijas;
  • Automatinius procesus.
Skysčių chromatografai ir masių spektrometrai Perkin Elmer QSight

Perkin Elmer skysčių chromatografijos ir masių spektrometrijos (LC / MS) sistemos suteikia:

  • Reikalingą greitį ir jautrumą;
  • Tikslią informaciją apie masę;
  • Platų dinaminį diapazoną;
  • Masės tikslumą,

LC / MS sprendimai yra specialiai sukurti greitam ir tiksliam masės identifikavimui ir kiekybiniam įvertinimui. Sprendimai yra taikomi įvairiose srityse, įskaitant maisto ir kanapių bandymus, aplinkos (dirvožemio ir vandens), pramoninių medžiagų ir kt.

QSight® Triple Quadrupole LC / MS / MS yra išsamus sprendimas apimantis visus žingsnius nuo metodų kūrimo iki rezultatų ir ataskaitų teikimo. Ši naujoviška sistema, veikianti Simplicity ™ 3Q programinės įrangos platformoje, yra lengvai išmokstama ir naudojama. Paremta patentuotomis technologijomis, sistema užtikrina didelį jautrumą ir našumą, maksimalų veikimo laiką ir neprilygstamas nuotolinio palaikymo galimybes.