SCIEX spektrometrija

SCIEX spektrometrija

SCIEX yra masių spektrometrijos sistemų gamintoja, rinkos lyderė daugiau nei 50 metų. Tai kompanija, pagaminusi  pirmąjį komercinį trigubą kvadrupolį 1981 m.

Šiandien  įmonė toliau teikia patikimus masių spektrometrijos sprendimus gyvybės mokslų ekspertams visame pasaulyje.

Kvadrupolinė lėkio trukmės masių spektrometrijos sistema TripleTOF 5600+
Sciex kvadrupolinė lėkio trukmės masių spektrometrijos sistema TripleTOF 5600+

TripleTOF 5600+ sistema gali atlikti išsamų, kokybinį tyrimą, bei greitą junginių profiliavimą.

Sistema yra tinkama analizuojant sudėtingus, nežinomus junginius. Didelė skiriamoji gebai ir greitis, užtikrina aukštą našumą ir universalumą:

 • Farmacijos plėtroje;
 • Toksikologiniuose tyrimuose;
 • Biologijos mėginių analizėje ieškant biožymenų – proteomikos;
 • Genomikos ir metabolomikos srityse.
Kvadrupolinė lėkio trukmės masių spektrometrijos sistema TripleTOF 6600+
Sciex kvadrupolinė lėkio trukmės masių spektrometrijos sistema TripleTOF 6600+

TripleTOF 6600+ sistema su naujuoju jonų šaltiniu gali įgyvendinti pačius sudėtingiausius mokslinių tyrimų iššūkius. Mažo srauto jonizacija užtikrina optimalų jautrumą dirbant su sudėtingais junginiais užterštose matricose.

Naujos kartos kintamo lango SWATH skenavimas generuoja visų jūsų mėginyje esančių analičių skaitmeninį įrašą, kurį galima analizuoti daug kartų. Tai ypač pravartu turint nedidelį kiekį analizuojamos medžiagos ar nustatant skirtingus biomarkerius laikui bėgant.

Prietaisas greitai ir efektyviai susidoroja su:

 • Dideliu duomenų skaičiumi;
 • Sudėtinga vaistų analize;
 • Biomarkerių paieška;
 • Klinikiniais tyrimais.
Kvadrupolinė lėkio trukmės masių spektrometrijos sistema X500B
Sciex kvadrupolinė lėkio trukmės masių spektrometrijos sistema X500B

X500B QTOF sistema sukurta specialiai biologinių junginių apibūdinimui per itin trumpą laiką:

 • Padidina analitinius pajėgumus;
 • Supaprastina darbo eigą;
 • Pagreitina darbo eigą.

Ši didelės skiriamosios gebos sistema sujungia patikimą prietaisą su galinga ir intuityvia programine įranga SCIEX OS ir leidžia greičiau ir paprasčiau gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Naudojantis vieną programinės įrangos sprendimą, prietaisas leidžia sekti ir kiekybiškai įvertinti produkto kokybės požymius bei nurodytus teršalus, rasti naujų nenurodytų priemaišų.

Kvadrupolinė lėkio trukmės masių spektrometrijos sistema X500R
Sciex kvadrupolinė lėkio trukmės masių spektrometrijos sistema X500R

SCIEX X500R aukštos skiriamosios gebos tikslios masės prietaisai yra sukurti išskirtinai didelio našumo mėginių analizės laboratorijoms siekiant padidinti jų produktyvumą.

Dar niekada nebuvo taip paprasta rasti nežinomus junginius, atlikti metabolominę analizę ar atlikti bioterapinį junginių charakterizavimą.

X500R QTOF sistema supaprastina nežinomų sudėtingų mėginių identifikavimą ir kiekybinį įvertinimą. Šis aukštos skiriamosios gebos prietaisas suteikia galimybę analizuoti sudėtingiausius bandinius maisto, aplinkos ir teismo ekspertizės laboratorijose.

Trigubo kvadrupolio-jonų gaudyklės masių spektrometrijos sistema 4500 QTRAP
Sciex trigubo kvadrupolio-jonų gaudyklės masių spektrometrijos sistema 4500 QTRAP

SCIEX trigubo kvadrupolio jonų gaudyklės masių spektrometrai yra pagrįsti patikrintomis, tiksliomis SCIEX trigubo kvadrupolio sistemų kiekybinio įvertinimo galimybėmis, tačiau su patobulintomis skenavimo funkcijomis, leidžiančiomis vienu metu atlikti kiekybinį įvertinimą ir junginių patvirtinimą naudojant LC-MS/MS bibliotekos duomenis.

Papildomi MS skenavimo rėžimai, galimi naudojant tik SCIEX QTRAP sistemą, gali suteikti naujų ir įdomių atradimų jūsų mėginiams identifikuoti, apibūdinti ir kiekybiškai įvertinti. Sistema idealiai tinkama maisto, vandens ir aplinkos tyrimų, toksikologijos mėginių analizei.

Trigubo kvadrupolio-jonų gaudyklės masių spektrometrijos sistema 5500+ QTRAP
Sciex trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 5500+ QQQ

Trigubo kvadrupolio LC-MS / MS sistemos suteikia puikius kiekybinius rezultatus vienos injekcijos metu.

Kai įjungiate papildomą QTRAP funkcionalumą, jūsų prietaisas veikia kaip linijinė jonų gaudyklė. Papildomas jonų gaudyklės funkcionalumas leidžia jums gauti dar daugiau duomenų iš jūsų mėginio neprarandant daugybinio reakcijų stebėjimo (MRM) analizės jautrumo ar kokybės.

QTRAP technologija turi papildomus skenavimo rėžimus, tokius kaip MRM3 (MS / MS / MS), didelio jautrumo produktų jonų skenavimas (EPI) ir daugelis kitų. Papildomi skenavimai gali būti atliekami tuo pačiu metu, kai vykdote MRM skenavimą , ir tai nesudaro neigiamo poveikio duomenų našumui ar kokybei.

SCIEX 5500+ sistema yra paremta pažangiausių inžinerijos naujovių paveldu.. Nesvarbu, ar sutelkiate dėmesį į farmacijos vaistų atradimo kelią, klinikinius tyrimus, maisto ir gėrimų bandymus, kompleksinę aplinkos analizę, akademines studijas ar ieškote atsakymų iš svarbiausių teismo medicinos mėginių, 5500+ sistema yra pritaikyta iššūkiui išspręsti.

Trigubo kvadrupolio-jonų gaudyklės masių spektrometrijos sistema 6500+ QTRAP
Sciex trigubo kvadrupolio-jonų gaudyklės masių spektrometrijos sistema 6500+ QTRAP

6500+ QTRAP sistema yra greičiausias ir jautriausias SCIEX QTRAP modelis. Ji skirta pėdsakinių analičių kiekiui matuoti, didelis prietaiso jautrumas ir dinaminis ruožas galima leidžia aptikti ir kiekybiškai įvertinti platų cheminių junginių spektrą sudėtingiausiose matricose. Patobulintas poliškumo perjungimas ir MRM3 greitis leidžia greičiau atlikti chromatografiją.

Integruota QTRAP funkcija leidžia įvykdyti kiekybinius MRM tyrimus ir kokybišką QTRAP skenavimą tos pačios injekcijos metu. Sistema idealiai tinka laboratorijoms, atliekančioms sudėtingas analizes, kurioms reikalingas didžiausias jautrumas itin mažų kiekių nustatymui.

Trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 3500 QQQ
Sciex trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 3500 QQQ

Skysčių chromatografijos (LC) ir trigubo kvadrupolio tandeminės masių spektrometrijos sistema (MS/MS) supaprastina ir konsoliduoja tyrimus, pagerina tyrimo kokybę ir išplečia pateikiamų tyrimų spektrą.

SCIEX Triple Quad™ 3500 LC-MS/MS sistema pasižymi modernia analitine ir galinga programine įranga, tvirta prietaiso inžinerija. Sistema pasiekia žemiausias analičių aptikimo ir kiekybinio įvertinimo ribas ir tuo pat metu išplečia analizuojamų medžiagų diapazoną.

Triguba kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 4500QQQ
Sciex triguba kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 4500QQQ

Triple Quad™ 4500 LC-MS/MS masių spektrometrijos sistema, skirta laboratorijoms, kurios:

 • Susiduria su dideliu mėginių kiekiu ir artėjančiais terminais;
 • Ieško patikimos masinės specifikacijos sistemos;
 • Turi poreikį atlikti kiekybinį analičių įvertinimą kiaurą parą.
Trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 5500+ QQQ
Sciex trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 5500+ QQQ

SCIEX 5500+ LC-MS/MS sistema suteikia puikius kiekybinius rezultatus kiekvienos injekcijos metu.

Nuadojamas papildomas QTRAP funkcionalumas suteikia galimybę prietaisui veikti kaip linijinė jonų gaudyklė (LIT). Tai leidžia gauti dar daugiau duomenų iš mėginio, neprarandant daugybinių reakcijų stebėjimo (MRM) analizės jautrumo ar kokybės. QTRAP technologija apima papildomus nuskaitymo tipus, tokius kaip MRM3 (MS/MS/MS), didelio jautrumo produktų jonų skenavimą (EPI) ir daugelį kitų.

Papildomi skenavimai atliekami tuo pačiu metu, kai vyksta MRM skenavimas. Tai nesudaro jokio poveikio duomenų našumui ar kokybei.

SCIEX 5500+ sistema yra paremta pažangiausiomis inžinerijos naujovėmis. Sistema leidžia papildomai atnaujinti komponentus, kad duomenys būtų geresni. Šis kokybiškas masių spektrometras yra pritaikyta bet kokiam iššūkiui išspręsti, nesvarbu ar tai būtų:

 • Farmacijos vaistų atradimo darbo eiga;
 • Klinikiniai tyrimai;
 • Maisto ir gėrimų bandymai;
 • Kompleksinė aplinkos analizė;
 • Akademinės studijos;
 • Svarbių teismo medicinos analizės pavyzdžių atsakymų paieška.

Prietaisas suderinamas su SelexION® diferencinio mobilumo atskyrimu, kuris suteikia išskirtinį izobarinių junginių selektyvumą.

Trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 6500+ QQQ
Sciex trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 6500+ QQQ

SCIEX 6500+ LC-MS/MS sistema jautriai, patikimai ir užtikrintai leidžia pamatyti viską – nuo mažos iki didelės masės junginių teigiamo ar neigiamo poliškumo – vienos injekcijos metu.

Atnaujintas detektorius IonDrive High Energy Detector+, padidina LC-MS/MS kiekybinio nustatymo ribas labiau nei bet kada anksčiau.

Aukščiausias signalo-triukšmo lygis ir žemiausia kiekybinio nustatymo riba (LOQ) – plačiausias cheminių junginių spektras sudėtingiausiose matricose.

Patobulintas jonų perdavimas, užtikrina papildomą selektyvumą, bei suteikia revoliucinį jautrumą, greitį ir našumą net sunkiausiose matricose

Trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 7500 QQQ
Sciex trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema 7500 QQQ

SCIEX 7500 sistema yra pati jautriausia masių spektrometrijos sistema rinkoje, leidžianti aptikti anksčiau neaptinkamus junginius bei labai tiksliai kiekybiškai juos įvertinti.

Sistema yra ideali naujų vaistų paieškos ir farmokinetinių tyrimų analizei, bioterapeutinių vaistų kokybės rodikliams užtirinti.

Didelis jautrumas ir sistemos dinaminis ruožas užtikrina supaprastiną analizės darbą bei mėginio paruošimą.