DNR ir RNR analizės sistemos

Thermo Scientific DNR ir RNR analizės sistemos

Patikima Thermo Scientific Applied Biosystems DNR ir RNR analizės įranga – nuo kasdieniams darbams skirtų termociklerių ir realaus laiko PGR sistemų iki naujos kartos sekoskaitos (NKS) sprendimų.

Kapiliarinė elektroforezė
Thermo Scientific kapiliarinė elektroforezė

Thermo Scientific siūlo platų, aukštos kokybės ir universalių sprendimų pasirinkimą, atitinkantį Sanger sekos nustatymo ir fragmentų analizės poreikius.

Sekoskaita atitinka griežtus kokybės kontrolės standartus, todėl gaunami patikimi ir tikslūs rezultatai – nuo ​​mėginio paruošimo, sekoskaitos reakcijos valdymo ir iki kapiliarinės elektroforezės ir rezultatų analizės.

NanoDrop spektrofotometrai
Thermo Scientific NanoDrop spektrofotometrai

Thermo Scientific NanoDrop spektrofotometrai suteikia galimybę per kelias sekundes nustatyti tikslią DNR, RNR ir baltymų koncentraciją, naudodami tik 1–2 µL mėginio.

Pažangi Acclaro mėginių analizės technologija suteikia informaciją apie potencialiai užterštus mėginius ir taršos kilmę. Taip sutaupoma laiko šalinant trukdžius, bei, matuojant iki 8 mėginių vienu metu, greičiau pasiekiami norimi rezultatai.

Naujos kartos sekoskaita
Thermo Scientific naujos kartos sekoskaita

Ion GeneStudio S5 sistemos skirtos išplėsti galimų taikymų spektrą, naudojant naujos kartos sekos nustatymo (NKS) technologiją.

Penki ION S5 lustai suteikia tyrėjams galimybes analizuoti įvairaus dydžio mėginius, nekeičiant pagrindinio prietaiso. Tai leidžia optimaliai panaudoti laboratorijos resursus. Sistemos užtikrina aukščiausios kokybės patikimus ir tikslius rezultatus kasdien.

Skaitmeninis PGR
Thermo Scientific skaitmeninis PGR

Applied Biosystems QuantStudio Absolute Q skaitmeninė PGR sistema siūlo galingą, tačiau lengvai įsisavinamą skaitmeninio PGR patirtį. Sistema analizuoja daugiau nei 95% įpilto mėginio, užtikrindama jautrumą ir labai tikslius skaitmeninio PGR rezultatus.

QuantStudio Absolute Q sistema naudoja unikalias, mikroskysčių technologija paremtas, plokšteles Microfluidic Array Plate (MAP). Ši patentuota technologija:

  • Leidžia nuosekliai ir automatizuotai paskirstyti mėginį į 20 000 mikrošulinėlių su geriausiu šioje prietaisų klasėje <1 % variacijos koeficientu;
  • Nenaudoja emulsijos ar kitų lašelinių metodų reakcijoms paskirstyti;
  • Naudoja paskirstymo kanalus, kurių dėka reagentai į mikrošulinėlius tiekiami labai tiksliai ir nuosekliai.
Termocikleriai
Thermo Scientific Applied Biosystems termocikleriai

Applied Biosystems termocikleriai išsiskiria iš kitų gamintojų dėka šių pagrindinių savybių:

  • Pažangūs Peltier blokai, kurie šildo ir vėsina bloką dideliu greičiu (pvz., 6 °C per sekundę). Taigi, naudojant greitąją PGR, per dieną galima atlikti daugiau eksperimentų.
  • Galimybė keisti blokus. Šis universalumas leidžia pritaikyti sistemą vykdomam eksperimentui ir, priklausomai nuo naudojamo termociklerio, atlikti nuo 1 iki 480.000 reakcijų vienu metu.
  • VeriFlex technologija, kurios dėka blokas yra išskaidytas į atskiras zonas. Zonų temperatūrą galima programuoti individualiai, taip siekiant greičiau optimizuoti eksperimentą.
Tikro laiko PGR sistemos
Thermo Scientific tikro laiko PGR sistemos

Applied Biosystems 25 metų patirtis ir inovacijos tikrojo laiko PGR srityje užtikrina lyderystę pasaulyje, kai kalbame apie našumą, patikimumą ir palaikymą. QuantStudio tikrojo laiko PGR sistemos parenkamos pagal pageidaujamą našumą – nuo mažo iki didelio, todėl kiekviena laboratorija gali rasti savo poreikiams tinkamą sprendimą.

Qubit
Thermo Scientific Qubit fluorimetrai

Invitrogen Qubit fluorimetrai yra sukurti  optimaliai veiklai su Qubit reagentais. Kartu jie greitai ir konkrečiai nustato DNR, RNR ir baltymų kiekį. Qubit suteikia galimybę lengvai nustatyti, ar yra pakankamas tyrimui nukleino rūgšties arba baltymų kiekis.