Ląstelių analizės įranga

Thermo Scientific ląstelių analizės įranga

Inovatyvi Thermo Scientific ląstelių analizės įranga skirta ląstelių vaizdinimui, skaičiavimui, tėkmės citometrijai, lastelių rūšiavimui ir aukštos skyros analizei pagal morfologinius ir molekulinius žymenis.

Automatinis ląstelių skaičiavimas
Thermo Scientific automatinis ląstelių skaičiavimas

Automatiniai ląstelių skaičiuotuvai Countess suteikia galimybę greitai ir tiksliai suskaičiuoti įvairias ląstelių populiacijas ir kelių mygtukų paspaudimu gauti statistinius duomenis tolesniems tyrimams.

CellInsight HCS sistemos
Thermo Scientific CellInsight HCS sistemos

Plataus ląstelių turinio atrankos ir analizės CellInsight sistemos kartu su galingomis analizės programomis padeda rasti atsakymus į kompleksiškus biologinius klausimus.

EVOS vaizdinimo sistemos
Thermo Scientific EVOS M7000 vaizdinimo sistemos

EVOS – vaizdinimo sistemos sukurtos biologams. EVOS yra lengvai valdomos ir universalios, vos keliais paspaudimais užfiksuoja nuostabius, publikacijos kokybės vaizdus.

Automatizuoti, daugiakanaliai fluorescenciniai arba šviesaus lauko mikroskopai turi pažangius vaizdo generavimo įrankius, skirtus:

  • Filmuoti ilgalaikius eksperimentus;
  • Skenuoti šulinėlines plokšteles;
  • Sujungti gautus vaizdus į bendrus paveikslus;
  • Skaičiuoti ląsteles ar įvertinti ląstelių tankį.
Ląstelių rūšiavimo įranga
Thermo Scientific ląstelių sortiravimo įranga - Invitrogen Bigfoot

Invitrogen Bigfoot didelio našumo ląstelių rūšiavimo sistemos suteikia galimybę dideliu greičiu analizuoti ir rūšiuoti ląsteles be kompensavimo.

Pakankamai paprastas individualiai laboratorijai ir išskirtinai našus Kompetencijų ir Atviros prieigos centrams, Bigfoot Spectral Cell Sorter padės atlikti visus rūšiavimo eksperimentus – nuo ląstelių, pažymėtų fluorescenciniais baltymais, rūšiavimo iki gilaus imunofenotipų nustatymo, genomikos, ląstelių ir genų terapijos ir kitų didelio našumo tyrimų.

Tėkmės citometrai
Thermo Scientific tėkmės citometrai Attune™ CytPix™ Flow

Unikalios technologijos akustinio fokusavimo citometrai Attune yra greičiausi ir tiksliausi tėkmės citometrai, leidžiantys efektyviai analizuoti sudėtingiausius, tradiciniams citometrams sunkiai įveikiamus mėginius, tokius kaip:

  • Didelės ląstelės;
  • „Klampūs” mėginiai;
  • Audinių lizatai;
  • Retos populiacijos ir kt.

Naujausi Attune CytPix modeliai su didelio greičio kamera, leidžia patvirtinti analizuojamų populiacijų autentiškumą.

Thermo Fisher Scientific Invitrogen™ tėkmės citometrijos antikūnų panelių kūrimo įrankis Jums leis sukurti savo tyrimams optimizuotą antikūnų komplektą. Išsami įrankio naudojimosi instrukcija yra prieinama čia.