Baltijos mikrobiologų kongresas spalio 11-13d.

2023-10-09

Lietuvos mikrobiologų draugija kviečia į 5-ąjį Baltijos šalių mikrobiologų kongresą, kuris vyks Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.

Džiaugiamės mūsų bendradarbiavimu ir sveikiname organizacinio komiteto pirmininkę dr. Rūtą Stanislauskienę su dar vienu reikšmingu žingsniu atveriant naujas galimybes Lietuvos mikrobiologijos lauke.

Naujausiems molekuliniams metodams skinantis kelią įvairių laboratorijų ir taikymų srityse, mikrobiologijos sfera neatsilieka nuo tendencijų. Modernūs naujos kartos sekoskaitos sprendimai – Genexus bei Ion Chef sistema kartu su Ion GeneStudio S5 – siūlo platų taikymą mikrobiologijos ir infekcinių ligų tyrimų srityje.

Mūsų kolegė Aistė Vitkūnaitė, medicinos genetikė ir Linea libera taikymo specialistė, kongrese pristatys plačiau naujos kartos sekoskaitos (NGS) taikymo galimybes mikrobiotos tyrimuose.

Ion AmpliSeq Pan-Bacterial Community Panel, Ion AmpliSeq Antimicrobial resistance Community Panel, Ion AmpliSeq Microbiome Health Research Kit – tai tik keli jau naudojimui parengtų panelių pavyzdžiai, leidžiantys naujausias technologijas lengvai pritaikyti mokslinėje ir klinikinėje mikrobiotos tyrimų srityje.

Iki susitikimo kongrese, kur Jūsų laukia plati kongreso programa, galimybė pasidalinti naujausiais mikrobiologinių ir biotechnologinių tyrimų rezultatais ir technologijomis, proga pabendrauti bei megzti naudingus bendradarbiavimo tinklus. Daugiau informacijos apie kongresą čia.