Autoklavai, garo sterilizatoriai

Systec autoklavai, sterilizatoriai

Systec yra modernių laboratorinių garų sterilizatorių, kitaip – autoklavų, terpių paruošimo ir skystųjų terpių bei mikrobiologinių terpių dozavimo prietaisų gamintoja. Šiuo metu Lietuvoje veikia arti 300 Systec autoklavų.

Systec siūlo vertikalius, horizontalius, dvidurius autoklavus, pritaikytus terpių paruošimui ir išpilstymui. Systec garo sterilizatoriai:

  • Versija X – visiems taikymams, 25 programos, integruotas garo generatorius, plačiausias priedų pasirinkimas (tame tarpe vakuuminė sistema). Tai – universaliausias autoklavas.
  • Versija E – svarbiausiems taikymams, tame tarpe terpių sterilinimui, 12 programų, mažesnis priedų pasirinkimas. Tai ekonominis variantas.
  • Versija B – paprasčiausiems taikymams (medžiagų nukenksminimui), 3 programos.
V serijos autoklavai
Systec V serijos autoklavai

Systec V serijos vertikalūs autoklavai pasižymi patogia ir talpia didele kamera, pritaikyta naudoti standartiniams laboratorijų indams.

Tinka visoms laboratorijoms: nuo sudėtingiausių sterilizacijos procesų, tokių kaip maistinės ir kultūrinės terpės, instrumentai, pipetės, stiklai, skystos ar kietos atliekos bei biologinė tarša, iki pagrindinių funkcijų, pvz., terpių sterilizavimui.

Yra galimybių pridėti papildomų proceso optimizavimo funkcijų, siekiant dar patikimesnio sterilizavimo.

H serijos autoklavai
Systec H serijos autoklavai

Systec H serijos autoklavai priklauso HX našumo kategorijai ir yra tinkami visoms laboratorinėms reikmėms užtikrinti. Systec siūlo 16 skirtingų dydžių H serijos autoklavų. Šie autoklavai yra horizontalūs, statomi ant grindų, su 65-1580 L tūrio kameromis.

Patobulinta, naujos kartos Systec H autoklavų serija yra visiškai naujo dizaino – atnaujintas autoklavo vidus ir integruotas valdymas jutikliniame ekrane. Šie atnaujinimai užtikrina didelį procesų tikslumą, paprastesnę autoklavo priežiūrą  bei trumpesnį ir našesnį procesą.

H 2D serijos autoklavai
Systec H 2D serijos autoklavai

Naujos kartos Systec H 2D autoklavai atitinka beveik visas H serijos autoklavų specifikacijas bei užtikrina puikius rezultatus. H 2D autoklavai yra dvivėriai, turintys sterilią ir nesterilią puses.

Renkantis iš 13 skirtingo dydžio autoklavų, kiekviena laboratorija ras tinkamos talpos įrangą – H 2D serijos autoklavų kamerų tūris yra nuo 90 iki 1580 L.

Šie autoklavai yra geriausias pasirinkimas siekiantiems nepriekaištingos švaros ir saugios darbo aplinkos.

Mediaprep sistemos
Systec Mediaprep sistemos

Automatizuotos Systec Mediaprep sistemos yra skirtos skystų terpių ruošimui, sterilizavimui ir steriliam užpildymui.

Mediaprep sistemos yra 7 skirtingų dydžių ir yra tinkamos talpinti 10-120 L terpių. Sistemų savybės ir struktūra:

  • Geresnis šildymas;
  • Greitas atvėsinimas;
  • Magnetinis maišymas;
  • Vidine kamera;
  • Su temperatūros valdymu susijusius dozavimo antgaliais;
  • Įdėklais, skirtais priedams užpildyti ir tiekti.

Šis automatizuotas procesas reguliuoja apdorojimo laiką ir užtikrina aukštos kokybės sterilias terpes.

Mediafill sistemos
Systec Mediafill sistemos

Systec Mediafill yra automatizuotos sistemos, kurios dozuoja ir išpilsto mikrobiologinės kultūros terpes į 35, 60, 70 ir 90 mm diametro Petri lėkšteles, mėgintuvėlius ir kt. Priklausomai nuo poreikių, sistema naudoja karuseles, kurios gali talpinti 220, 440 ar 660 Petri lėkštelių.

Mediafill sistema yra paprasta, intuityviai valdoma ir gali būti puikiai pritaikoma pačioms įvairiausioms reikmėms.