pH ir elektrocheminiai prietaisai

LSTAR1110_Lab Star PH111 pH Meter & Water
LSTAR1110_Lab Star PH111 pH Meter_Left Up

Jau nuo 1962 m., Thermo Scientific OrionTM elektrocheminiai prietaisai nustato kokybės standartą elektrochemijos srityje.

OrionTM prietaisai skirti analitiniam ir optiniam matavimui, leidžia išspręsti sudėtingas problemas, su kuriomis susiduria tyrėjai.

OrionTM prietaisai užtikrina ypač tikslius rodmenis, todėl galite nedvejoti atliekamų pH, laidumo ir ištirpusio deguonies tyrimų rezultatais.

pH ir ORP matuokliai
LSTAR1115_Lab Star PH111 pH Meter Standard Kit_Left

Thermo Scientific OrionTM pH ir ORP matuokliai skirti įvairaus pobūdžio tirpalų elektrocheminei analizei atlikti. Šie prietaisai išmatuoja:

  • H+ jonų koncentraciją – tirpalo rūgštingumą ar šarmingumą;
  • mV, redokso potencialą (ORP) ir temperatūrą.

PH ir ORP matuokliai tinkami naudoti tiek vidaus, tiek lauko laboratorijose, o priklausomai nuo pritaikymo poreikių, galima rinktis skirtingo dydžio ir sudėtingumo prietaisus.

Staliniai matuokliai:

Nešiojami matuokliai:

Laidumo matuokliai
LSTAR1125_Lab Star EC112 Conductivity Meter Kit_Front

Thermo Scientific OrionTM laidumo matuokliai plačiai naudojami priemaišų lygiui vandenyje nustatyti, todėl gali būti pritaikomi geriamojo vandens ar nuotekų tyrimams. Naudojami  siekiant įvertinti vandens kokybę, taip pat įvairiose pramonės šakose.

Siūlomi laidumo matuokliai pasižymi aukštu tikslumu ir patikimumu, o priklausomai nuo pritaikymo poreikių, galima rinktis skirtingo dydžio ir sudėtingumo prietaisus.

Staliniai matuokliai:

Nešiojami matuokliai:

Ištirpusio deguonies matuokliai
LSTAR1135_Lab Star DO113 DO Meter Kit_Left

Thermo Scientific OrionTM siūlo polarografinius ir optinius ištirpusio deguonies (DO) matuoklius, skirtus įvairių laboratorinių ir pramoninių skysčių DO koncentracijos, atmosferinio slėgio, temperatūros bei druskingumo matavimams atlikti.

Šie prietaisai pritaikomi maisto ir gėrimų, farmacijos, energetikos pramonėse, taip pat vandens valymo laboratorijose.

Priklausomai nuo individualių poreikių, galima rinktis skirtingo dydžio ir sudėtingumo prietaisus.

Staliniai matuokliai:

Nešiojami matuokliai: