Centrifugos

Thermo Scientific Centrifugos

Thermo Scientific siūlo platų centrifugų pasirinkimą:

  • Elektronines ir rankines centrifugas;
  • Stalines ir grindines centrifugas;
  • Centrifugas, galinčias dirbti su 0,2mL -1000mL mėginiais.
Mikrocentrifugos
Thermo Scientific mikrocentrifugos

Mikrocentrifugos yra skirtos darbui su mažų dydžių mėginiais (0,2 iki 2ml). Šios kompaktiško dydžio centrifugos puikiai tinka mikrofiltrinių ląstelių atskyrimui ir aukšto našumo skysčių chromatografijos mėginiams paruošti.

Įrenginiai yra elektroniniai ir rankiniai, turi ventiliavimo bei šaldymo funkcijas. Šios mikrocentrifugos suderinamos su mikro-tūrio protokolais.

Stalinės centrifugos
Thermo Scientific stalinės centrifugos

Stalinės centrifugos yra skirtos tiek bendriesiems, tiek specialiesiems procesams atlikti. Jos puikiai tinka naudojimui klinikinėje aplinkoje bei laboratorijose, kuriose yra ribota erdvė. Šios stalinės centrifugos yra:

  • Ventiliuojamos ir šaldomos;
  • Įvairaus našumo;
  • Galinčios sukti nuo 0,2 iki 1000ml tūrius.
Supercentrifugos
Thermo Scientific supercentrifugos

Supercentrifugos pasižymi dideliu greičiu bei padidintu našumu. Šios centrifugos yra kompaktiškos, skirtos darbui su mėginiais iki 6000 mL ir iki 100.000 xg darbinio tūrio.

Priklausomai nuo poreikių, supercentrifugos gali būti su jutiklinio ekrano sąsaja, rotoriaus keitimo mygtuko paspaudimu funkcija, automatiniu rotoriaus identifikavimu.

Ultracentrifugos
Thermo Scientific ultracentrifugos

Ultracentrifugos pasižymi ypatingu našumu ir labai dideliu greitėjimu – taip padidinamas produktyvumas. Šios centrifugos yra skirtos darbams, kur reikalingas iki 100.000 apsukų per minutę greitis.